When to use it

Use spend for purchases where you have nothing better: office supplies, IT, professional services, marketing, equipment. For a small firm these make up most of Scope 3 category 1, purchased goods and services, and category 2, capital goods. Don't use it for:

  • Energi og drivstoff. Tell kWh og liter i stedet. Det er mer nøyaktig og allerede med i Scope 1 og 2.
  • Reiser du allerede regner etter distanse, som flyreiser, togreiser og hotellnetter.
  • Det som ikke er innkjøp: lønn, skatt, avskrivninger, lånerenter og overføringer.

Beregningen

  1. Eksporter et års innkjøpsreskontro fra regnskapsprogrammet ditt, ekskl. mva.
  2. Trekk ut energi, drivstoff, reiser du teller andre steder, og alt som ikke er et innkjøp.
  3. Koble hver gjenværende konto eller leverandør til nærmeste bransje i Defras liste.
  4. Gang hvert beløp med multiplikatoren og legg sammen.

Utgifter ekskl. mva. × multiplikatoren for den typen innkjøp = kg CO2e. Multiplikatorene dekker utslipp hele veien opp gjennom leverandørkjeden, i Storbritannia og i utlandet, og derfor passer de for Scope 3.

Et gjennomregnet eksempel

Leverandørreskontroen for ett år hos et lite konsulentfirma, ekskl. mva., med energi, reiser, lønn og skatt allerede fjernet, med multiplikatorene for 2023:

What was boughtUtgifter (£)kg CO2e per £kg CO2eKategori
Programvare og IT-tjenester24,0000.102,3981
Reklame og markedsføring10,0000.111,0571
Regnskapstjenester6,0000.053011
Måltider, servering og representasjon3,0000.267791
Papir og kontorrekvisita2,0000.671,3381
Porto og bud1,0000.222241
Datamaskiner og elektronikk8,0000.544,2912
Total54,00010 389 kg, eller 10,39 tonn

De bærbare datamaskinene hører til kategori 2, kapitalvarer, fordi de beholdes i flere år. Rapporter hele kjøpet i året du kjøpte dem, ikke fordelt over levetiden. Legg merke til hvor mye multiplikatorene varierer: et pund brukt på papir gir flere ganger så mye utslipp som et pund brukt på programvare.

Få mest mulig ut av det

  • Start med de største leverandørene. Noen få kontoer står vanligvis for mesteparten av totalen. Be de leverandørene om deres egne tall og bytt dem inn etter hvert.
  • Velg det som passer best, ikke en sekkepost. «Programvare og IT-tjenester» og «datamaskiner og elektronikk» har svært ulike multiplikatorer.
  • Ta vare på koblingen. Lagre hvilken konto som ble koblet til hvilken bransje, så neste års tall blir sammenlignbare.
  • Merk det som et anslag. Skriv i metodenotatet at kategori 1 og 2 bruker Defras utgiftsbaserte multiplikatorer, og fra hvilket år.

Er det godt nok for en Carbon Reduction Plan?

En Carbon Reduction Plan etter PPN 006 krever ikke kategori 1 eller 2. Men kunder som ber om et fullstendig bilde av Scope 3, inkludert NHS for større kontrakter fra april 2027, vil forvente dem, og den utgiftsbaserte metoden er den aksepterte måten å starte på. Utgiftsbaserte tall går opp og ned med prisene i tillegg til utslippene, så et reduksjonsmål følges bedre opp med aktivitetsdata eller leverandørtall for de største innkjøpene.

How Carbon Recycling helps

Upload a CSV export of your purchase ledger from Xero, QuickBooks, Sage, FreeAgent or any other package, and Carbon Recycling suggests a Defra multiplier for each account, leaves out wages, tax and anything you already count as energy or fuel, and shows the result as an estimate you can refine. Our post on answering customer carbon questionnaires covers how to describe it.