Emissiefactoren elektriciteit VS: eGRID2024

Emissiefactoren voor elektriciteit voor alle 27 eGRID-subregio's in de VS en het landelijke gemiddelde, in kg CO2e per kWh, uit de GHG Emission Factors Hub. Elke pagina toont elk eGRID-jaar terug tot 2021 en een rekenvoorbeeld.

Weet u niet in welke subregio een locatie ligt? Voer de postcode in bij de Power Profiler van EPA. Zie voor locaties in andere landen elektriciteitsfactoren per land.

Voor aardgas, diesel, benzine, propaan, voertuigen, zakelijke vluchten, trein en vracht, zie Amerikaanse emissiefactoren voor brandstoffen, voertuigen en zakenreizen.

Rapporteert u over Britse en Amerikaanse locaties samen? Carbon Recycling berekent elke regel van uw rekeningen, kilometers en reizen en stelt uw rapporten op.

SubregioNaameGRID2024 (kg CO2e per kWh)lb CO2 per MWh
AKGDASCC Alaska Grid0.418914.7
AKMSASCC Miscellaneous0.225493.8
AZNMWECC Southwest0.303665.8
CAMXWECC California0.184403.6
ERCTERCOT All0.319700.7
FRCCFRCC All0.347763.7
HIMSHICC Miscellaneous0.4961,087.7
HIOAHICC Oahu0.6751,478.1
MROEMRO East0.5911,297.4
MROWMRO West0.394862.6
NEWENPCC New England0.247540.3
NWPPWECC Northwest0.264579.2
NYCWNPCC NYC/Westchester0.401883.2
NYLINPCC Long Island0.5351,170.6
NYUPNPCC Upstate NY0.124272
PRMSPuerto Rico – overig0.7261,594.5
RFCERFC East0.282618.6
RFCMRFC Michigan0.448982.5
RFCWRFC West0.406889.6
RMPAWECC Rockies0.437959
SPNOSPP North0.356779
SPSOSPP South0.387850.6
SRMVSERC Mississippi Valley0.332730.8
SRMWSERC Midwest0.5261,150.4
SRSOSERC South0.363796.5
SRTVSERC Tennessee Valley0.429940.4
SRVCSERC Virginia/Carolina0.291637.4
Gemiddelde VSLandelijk gemiddelde0.341747.9

Totale emissiefactor van de productie (total output emission rate): CO₂ + CH4 + N2O omgerekend naar CO₂e met de GWP's van elke editie. Locatiegebaseerde scope 2. Bronnen: GHG Emission Factors Hub 2026 (Cornerstone, CC BY 4,0) en US EPA GHG Emission Factors Hub (publiek domein).